Vložil
ČTK
10.11.2021 20:30

zpět na článek
4 komentáře
Tylová
Tomáš Hájek
| 11.11.21 09:35
Tylová je hrozná teroristka. Zajímalo by mne jestli ta paní někdy překročila hranice ČR. Hlasy získala jen od starších lidí, které na zastávkách obcházela a říkala jim, že tam vyrostou "mrakodrapy" a zastíní jim okna a budou pak koukat z oken do oken. A jestli je nechtějí, ať jí dají hlas. Sám jsem byl toho svědkem. Naštěstí má developer silnější argumenty. Na věže se osobně moc těším.
Hájek
Winter
| 13.11.21 12:25
Trololo
Eva Tylová
Vích
| 13.11.21 03:36
Paní místostarostka Eva Tylová je zkušená matadorka, která hájí zájmy obyvatel Prahy 12 a za to jí patří velký dík. Pirátům se daří, že spojují generace a volí je jak starší, tak mladší. Pravidelně vyhrávají studentské volby, protože nastupující generaci již není ekologie ukradená, ale považuje ji za základní věc na stejné úrovni jako problematiku sociální a ekonomickou. Klausovské divoké neoliberální devadesátky preferující osobní chamtivost před veřejným zájmem už jsou naštěstí minulostí.
www.piratiastarostove.cz/kandidati/ing-eva-tylova/
Hájek
betonář
| 15.11.21 09:09
Netuším, proč bychom na archiwebu měli řešit, jakým způsobem který zastupitel sbíral hlasy.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.