Zdroj
Black n' Arch
Vložil
Tisková zpráva
21.09.2019 18:35
Praha

Nové Butovice

Tomáš Císař
David Černý
Black n' Arch


zpět na článek
4 komentáře
Nemlich to samy
Dr.Lusciniol
| 22.09.19 01:44
Zase z nas delaji voly. Tak jako z toho "Oka na Prahou" mela byt videt cela Praha, ale z Prahy by bylo “Oka” nevidet, tak i tento "Ptak Vohnivak" (To je tak nadherny? Ne to jen mi tak vohniva !") treba, jak cteme, na Narodni divadlo z nej uvidime, ale od Divadla videti bude niceho !?! nebude
Hmmm
JB
| 22.09.19 11:13
Vizošky jsou dobrý ... v reálu to bude další hnusnej barák od Trigemy, s červeným lešením jako bonusem ...
Absence českého názvu objektu...
Milan Z.
| 25.09.19 11:53
Estetično nechám povolanějším. Jako vysloužilý TZB mám dotaz, zda model stavby byl v tunelu podroben zjištěním možných rezonancí /harmonické frekvence/ navrženého korábu. O nesmyslnosti pojmu "energeticky úsporná stavba" nemá cenu diskutovat. Všechna media a hmoty tahat prům. do 80metrů výšky. Dost by mne zajímalo i řešení dilatace konstrukce lodi při oslunění. Pochopitelně u mrakodrapů je priorita cena pozemku. P.S. Je to králíkárna pro anglickou klientelu?
Cha
Vích
| 27.09.19 12:39
Asi to má být sexy, mně to přijde jako architektonický trapas.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.