Vložil
ČTK
27.06.2019 16:05
Praha


zpět na článek
3 komentáře
Únos státu
Vích
| 29.06.19 06:35
Že je zkorumpovane Babišovo MMR mne nepřekvapuje, že se ale na tomto developerskem únosu státu podílí ČKA, to mne jako člena štve. Komora ztrácí kredit.
komora architektů?
David
| 02.07.19 10:02
Komu vlastně slouží komora architektů ČKA? Stala se z ní lobbistická organizace pražských developerů. Aneb jak to vypadá, když platí Central Group.
Developerský únos státu?
Vlado Hrivňák
| 23.01.20 09:42
Promiňte, ale jak jste přišli na to, že ČKA a MMR se podílí na developerském únosu státu? Není vůbec těžké zjistit, kdo všechno se podílí na stavebním zákoně a jaké má za sebou zkušenosti. Frank Bold že by psali zákon na ruku developerům?
Mimo to, zadáním zákona bylo razantně věci zjednodušit a to přece zákon dělá. Můžete prosím vysvětlit v čem přesně vidíte developerský únos státu? Já vidím hlavně zjednodušení pro všechny.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.