Zdroj
Markéta Horešovská
Vložil
ČTK
04.05.2021 15:10
Praha


zpět na článek
8 komentářů
Blamaz
Lubos
| 04.05.21 06:32
Ti at' radsi nic nevyhlasuji, protoze to opet dopadne akorat mezinarodni ostudou. Co predvedli s Kaplickeho navrhem, byl hnus, az z toho dostal pan architekt infarkt. Hulvatstvi a buranstvi vitezi v narode ceskem.
Yes!
Vích
| 04.05.21 11:12
Po všech těch letech vidím stále jako nejlepší místo pro NK ukrytou ve skále pod Stalinem s vchodem dole od Čechova mostu, kde bude skvěle přístupná pro školy v centru a kde může plnit svou kulturně komunitní roli.
... Jo, jo!...
šakal
| 05.05.21 09:29
... Přesně tak! Vizte diplomní projekt Davida Baroše zde:

shorturl.at/yNY35
důležitá
Miroslav Křížek
| 05.05.21 12:53
To je ale v současné době důležitá stavba. Tu tak nutně potřebujeme.
A musí být určitě v Praze.
"Pochopil...
šakal
| 05.05.21 12:29
... jsem Váš špatný vtip, chlapče! S národní knihovnou budete v Počáplech a já bych ji jako hlupák čekal v Praze.“ (7:- P)
Re: Blamáž
DIN
| 05.05.21 07:22
Máte pravdu. Zmanipulovaná soutěž s předem známým vítězem, jehož návrh měla porota pro nesplnění závazných podmínek vyloučit, byl skutečně hnus a mezinárodní ostuda. Knihovna sice po deseti letech soudů musela z eráru zaplatit škodu HXH (druhdy HŠH), ale zrušit neregulérní výsledky se už nikdo neobtěžoval...
kvalita soutěže
Křížek
| 06.05.21 08:22
Ale vždyť se podle toho vítězného návrhu na knihovnu postavila ta báječná stavba, ten počin, a to přístřešek pro cestující na zastávce autobusů MHD Brno na ulici Okružní s názvem zastávky Loosova.
To určitě svědčí o kvalitě soutěže.
re: Lubos
Dr.Lusciniol
| 08.05.21 07:42
"Co predvedli s Kaplickeho navrhem byl hnus". Matenaprosto pravd !
Ac jeste ne plne v 1/3 21. stoleti, tenhle podvod snad ziska v nem zaslouzene prvenstvi. A pan architekta skon byl dusledkem jineho, ale umrtni zprava nebyla bohuzel zverehjnena.
Jinak ten napad s kopcem pod byvalou "Frontou na maso" take razim. Co je v Rime Vatikan a Andelsky hrad, to v Praze Hradcana a toto misto.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.