Vložil
ČTK
03.12.2020 18:20
Uherské Hradiště


zpět na článek
2 komentáře
Babiš
px50pha
| 04.12.20 04:48
není se čemu divit, že p.Babiš neměl dobrou náladu, jak sám veřejně a mediálně přiznal na výroční událostí 1989 v Národním muzeu, je bývalý člen KSČ a na Slovensku soudně usvědčený člen STBák. tudíž se mu nelíbí, že by se mělo jakkoliv otevírat téma uvedené věznice, kde KSČ a STB věznilo odpůrce uvedeného totalitního režimu
Nekonečný příběh
Ivan
| 05.12.20 09:44
Záležitost věznice v UH je po 30 letech už skutečně neúnosná (stejně jako řada dalších vlekoucích se problémů v Česku). Téměř celých 30 let je vedení radnice v rukou ODS, na úrovni kraje i státu se vystřídaly reprezentace různých směrů - a přesto nikdy nebyla dostatečná vůle ke koordinovanému činu. Není náhodou pozice AB důsledkem tohoto přešlapování na místě? Není nakonec problém v nás?
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.