Zdroj
Libor Kudrna
Vložil
Tisková zpráva
30.07.2021 15:05
Most


zpět na článek
1 komentář
Škoda
Raval
| 30.07.21 04:47
Nelze než zopakovat nadpis - škoda. Městská knihovna má svou pěknou budovu, kulturní dům má své vlastní funkce; snad jediné jádro města ze 70. - 80. let dojde zničení, poškození, protože zatím tu ještě neproběhla rekonstrukce stavby z této doby, která by vedla k lepšímu výsledku, a nezdá se, že by v Mostě mělo dojít k průlomu v této současné tendenci.
Netvrdím, že kulturním dům nepotřebuje rekonstrukci, to každá stavba po určité délce užívání, ale to nemusí znamenat zásadní proměnu (téměř s jistotou k horšímu). I když třeba se pletu - bylo by možno vidět projekt, který se má týkat nejen Repre, ale i prostoru kolem?
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.