Vložil
ČTK
23.03.2020 07:45
Praha


zpět na článek
3 komentáře
Mariánský sloup
| 25.03.20 01:30
Je zajímavé, že se celá diskuse k tématu přesunula na jiný nejmenovaný (konkurenční ?) web?. Jen šakala nahradil p. Jadran, ale v daleko, daleko vulgárnější podobě. Proto se šakalovi v duchu omlouvám (bez jakékoliv ironie), jeho lehce žoviální a občas "lidový" tón je proti Jadranovi oázou slušnosti. S ním je alespoň diskuse možná, s p. Jadranem nikoliv, ačkoliv se kultivovaný Dr.Lusciniol snažil jak mohl. A přímo k věci, Mariánský sloup vyzdvihli v sobotním Meteoru také astronomové, nešlo jen o prvořadé umělecké dílo, z hlediska sochařství a hlavně rozvrhu náměstí, ale i o významné sluneční hodiny. Patrik L.
... Ach jo...
šakal
| 25.03.20 02:15
... Halt, když si to sami nepochválíte, jinej to za Vás neudělá (7:- P)

Já už jsem si k tomu tématu uložil tacet. Dynamika doby nade mnou zase zvítězila. Odcházím zdechnout do houští...
šakal nikdy nemlčí a povstane z popela
| 26.03.20 12:31
Tacere numquam, saepe paenituit loqui! Patrik L.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.