Vložil
ČTK
13.10.2020 21:50

zpět na článek
5 komentářů
Fajt
Karel Doležel
| 16.10.20 08:32
Jednoznačně souhlasím s názorem pana Skály, neb pokud není vrácen na pozici ředitele pan Fajt, neprávem odvolaný, pak se vlastně panu Staňkovi podařilo, co zamýšlel, odstranit Fajta...patrně na pokyn z Hradu... a to není dobrá situace do budoucnosti, neschopní odstraňují schopné a následně s přehnanou a neodůvodněnou korektností jsou vybráni další a výrok původní je de facto potvrzen. Dosti smutné a ostudné. Byť jistě nová ředitelka může ukázat svoje kvality, ale vůči panu Fajtovi je to neuctivé a neomalené a Staněk se směje....
Identita NG
Vích
| 16.10.20 09:35
Názor Franty Skály je mi také blízký a srozumitelný. V okamžiku, kdy si NG nebude umět vážit místních expertů a bude cirkulovat globální osobnosti, vykořeníme se a ztratíme lokální identitu a vzájemnost. V důsledku to povede ke zvyšování napětí a agrese v honbě za kariérou a současně k odchodu elit do zahraničí, když není doma šance na úspěch. V 21. století je důležité heslo žij lokálně, mysli globálně. Jo kdyby se Národní galerie jmenovala Evropská galerie nebo dokonce Světová galerie, pak bych volbě zahraniční expertky rozuměl.
... Pfff...! ...
šakal
| 17.10.20 12:47
... Ch-jo... ҉ § :- | )
takový to byl kabrňák
Jitka Seitlová
| 17.10.20 04:58
Je mi líto, že už si pan Fajt nenadělí ty půlmilonové honoráře.
Takový to byl kabrňák, pane Doležele.
even Steven (nula z nuly pojde)
Dr.Lusciniol
| 18.10.20 08:58
Prosté politické rozhodnutí. Nepopudí moc ani fandy a ani odpůrce pana Fajta, ten si nemůže stěžovat, šance mu byla dána (znovupřijetí by bylo naopak přiznání chyby a možnost žádosti o náhradu) a ta kobieta polska nikoho (zatím) nevzrušuje.

Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.