Zdroj
Kristýna Kyánková
Vložil
Tisková zpráva
29.01.2024 12:45
Brno

Vítězslav Korn


zpět na článek
2 komentáře
Cukrarna
Jitka
| 30.01.24 11:12
Cukrárna do které při návštěvě Brna vždycky zavitame už 47let a nikdy nás nezklamala.dekujeme
První rande v Zemance
Hanka
| 30.01.24 03:18
Zemanka - tato cukrárna a kavárna je pro mne nejen sladká a krásná, ale mám ji ráda i pro to, že tady měli první rande mí drazí rodiče. Bylo to v roce 1961, Helenka a Blahoslav se zde poprvé sešli a zůstali spolu celý život. V roce 1962 jsem se narodila já. Naši se usadili poblíž Brna. Když jsem byla malá, a maminka nebo taťka měli nějaké vyřizování v Brně, vždy mi přivezli z Josefské zákusek nebo tradičního brněnského draka. Často jsme s mamkou do Zemanky chodily na kávičku a větrník, a později i já během VŠ studia - taky randit. Tak zamačkuji slzu, a této úžasné kavárně přeji ještě hodně sladkých let.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.