Vložil
ČTK
02.12.2020 21:10

zpět na článek
2 komentáře
na železnici mizí krása a romantika
Martin Hurin
| 03.12.20 11:47
Bourací lobby už je připravená a Správa železnic zase může postavit betonový přístřešek a kilometry zbytečných zábradlí kolem. Vždyť to známe z koridorů, Posázaví aj. Takto zaniklo a zanikne (!) mnoho krásných původních staveb. Ale tak absurdní argument, že původní nádraží musí být strženo, aby se vybudovalo parkování pro invalidy, to je novinka. Nakonec i radnice je spokojena. Zbaví se problémů a nemusí nic řešit. Jak jen to dělají v Rakousku a Německu, kde je všechno tak krásné a přitom původní?
Brutalizace a čechizace masivně dále pokračuje
Petttr
| 03.12.20 09:53
Magistrála skrz Prahu, bourání starých krásných nádraží, stavba primitivních, do okolí nezapadajících budov, např. Hotel Thermal v Karlsbadu, likvidace města Bruex ( Most ) atd. atd. Jak jen to dělají v Rakousku a Německu, kde je všechno tak krásné a přitom původní?, napsal pan Hurin. Na to je jednoduchá odpověď, ale ta by nebyla otištěna...
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.