7 komentářů
Kácení
Vích
| 21.06.20 10:12
Kácení 50 leté aleje zdravých lip a jejich náhrada stromky 12cm v průměru opravdu nebyl moudrý nápad. Kdyby náhodou, petice je v záloze, 45 stříbrných a 12 m vysokých lip za to stojí.
Re: Kácení
| 24.06.20 10:05
Nemohu více nesouhlasit. Všech 50 jich v dobrém stavu rozhodně není, nemají dobrou perspektivu a dle mého názoru ani nevypadají dobře. Navíc to poškodí vzhled náměstí a hlavně růst těch nově vysazených.

Další věc jsou lípy jako takové. Fajn strom na náves, hroznej strom do města. Velká prohra.
ad nepodepsaný 24.06.20 10:05.
Pavel Dvorský
| 27.06.20 11:06
ad nepodepsaný 24.06.20 10:05.
Zřejmě jste nepřítel příjemného prostředí ve městě a zapálený likvidátor stromů.
Pan Vích má naprostou pravdu.
... Jasně!...
šakal
| 28.06.20 03:36
... Každej, kdo si myslí něco jiného, než Vy, pane Dvorský, je "nepřítel": tu "příjemného prostředí", tamo klimatu, ondyno zas planety... A když je ještě ke všem "nepodepsaný", tak to je pro naši liberální demokracii úplnej průser. Vždyť ani nevíme, kam si pro něj máme jít!
Re: Pavel Dvorský
| 28.06.20 04:07
Na to, že jsem nepodepsaný (což nevím, jak se stalo) jste mě z toho příspěvku zanalyzoval fantasticky... ale vážně, myslím si, že podmínkou příjemného prostředí na Václavské náměstí není zachování tohoto nepříliš kvalitního stromořadí. Teď tam je a o příjemném prostřední nemůže být řeč.

Pohled mám holt jiný, ten váš holt zvítězil (v procesním boji). Uvidíme, třeba to nebude taková tragédie, jak si myslím...
vítězství rozumu = nekácet lípy
Pavel Dvorský
| 28.06.20 08:22

"Na to, že jsem už podruhé nepodepsaný (což opravdu nevím, jak se stalo) ..... "
Na Václavském náměstí je škoda kácet již vzrostlé lípy. A je to velké vítězství.
Re: Pavel Dvorský
| 28.06.20 10:58
Děkuji za ironickou poznámku. Jsem přihlášený, autora i e-mail mám vyplněný tady na políčkem komentář. Takže ne, nevím, proč mě to nepodepisuje.

Není to škoda v daném kontextu. Je to velká prohra. Ale respektuju, že to tak je. Holt díky ve způsobu, jak se tato země spravuje už způsobily větší škody. Tohle už asi přežijeme...

S přáním příjemného večera
Lukáš Obdržálek
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.