Vložil
ČTK
22.05.2019 08:10
Praha


zpět na článek
2 komentáře
Kdo to blbě natřel?
Dampit
| 23.05.19 08:29
Lidé stále víc studují, ale chytřejší nejsou. Pro jistotu se v dnešní době obvykle nedovíme, kdo co pokazil. Třeba spadnutí mostů, nebo špatný násyp dálnice. Mě by zajímalo kdo ten orloj špatně namaloval - ne firma, ne společnost s nějakým ručením, ale kdo to byl a čím je. Děkuji předem.
Když už lhát, tak aspoň trochu inteligentněji...
Lada46
| 17.09.22 04:44
Mluvčí magistrátu Vít Hofman dnes ČTK sdělil, že astroláb a jeho malba "byly vytvořeny zcela podle požadavků odborné veřejnosti a památkářů. Mluvčí magistrátu Vít Hofman: "Po zprovoznění orloje se ale ukázalo, že za určitých světelných podmínek byla hůře odlišitelná výseč zobrazující oblast soumraku a svítání od černého kruhu temné noci. "
*** Jediným pohledem na novou a starou verzi odhalíte, že Vít Hofman lže.***
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.