Pokoj v krajině od Jana Šépky získal A’Design Award

Zdroj
A’Design Award & Competiton
Vložil
Tisková zpráva
04.06.2012 18:30
Jan Šépka
Šépka architekti

© Šépka architekti
Židle a stůl Modrava obstáli v designu na světové úrovni. Společnost MY DVA group a.s. společně s autorem práce architektem Janem Šépkou získali ocenění Bronze A' Design Award Winner v kategorii Design nábytku, dekorativních předmětů a zboží pro domácnost pro rok 2011-12.
A’Design Award & Competiton“ je celosvětově proslulá italská designová soutěž, která má za cíl upozornit na vynikající kvalifikaci nejlepších návrhů, designu a konstrukčních koncepcí orientovaných produktů a služeb.
Soutěží se každoročně a vyhlašují se vítězové celkem ze 40-ti hlavních kategorií. Projekt „židle a stůl Modrava“ se úspěšně umístil ve své kategorii na třetí příčce z celkových 11.500 poslaných návrhů!
Ve světě, kde každý rok vzniknou milióny nových výrobků a designových koncepcí, se cena A‘Design zrodila z touhy podpořit a zviditelnit jen ty nejlepší návrhy a dobře navržené produkty“.
Všechny oceněné produkty včetně židle a stolu Modrava jsou ke zhlédnutí široké veřejnosti prostřednictvím výstavy v italském městě Como v termínu 17. června až  1. července 2012 na adrese Piazza Del Duomo, 22100, Como, Italy.

Více infomací >
0 komentářů
přidat komentář