IMMOFINANZ Group oslovuje ideovou soutěží YOU CREATE 2013 mladé a začínající firmy

Zdroj
IMMOFINANZ Group
Vložil
Tisková zpráva
01.08.2013 08:50
IMMOFINANZ Group vyhlašuje ideovou soutěž YOU CREATE 2013, která má dát mladým firmám a tzv. „start-upům“ příležitost tvořit a realizovat své nápady s cílem vytvořit novou strategii k užívání budovy Airport Business Centre (ABC) v Praze.
Oslovujeme mladé start-upy z oblasti architektury, urbanismu, inženýrství, designu, reklamy a sociálního inženýrství,“ říká Eduard Zehetner, předseda představenstva společnosti IMMOFINANZ Group a pokračuje; „Víme, že mnoho mladých firem naráží na stěnu nedostatečných zkušeností, přitom mohou mít velmi zajímavé nápady, které jsou kolikrát nejenom efektní, ale i velmi efektivní. Je pravdou, že se nejedná o soutěž o nejbláznivější nápad, zcela určitě požadujeme po uchazečích projekt, který lze udržet po dobu několika let a který bude generovat příjmy.“  Mimo vyjádření pana Zehetnera, standardních podmínek soutěže a rozpočtu na realizaci, není soutěž jakkoliv omezena. Účastníci mohou rovněž předložit koncepty týkající se jak celé budovy, tak i využití její části.Vítěz soutěže obdrží odměnu ve výši 10.000 eur. Současně vítěz bude mít možnost realizovat projekt v rámci smlouvy s IMMOFINANZ Group. Realizací vítězného návrhu účastník rovněž dostane šanci získat, či posílit své renomé na trhu a těžit ze sítě jedné z největších realitních společností v Evropě.

V porotě soutěže zasednou zástupci společnosti IMMOFINANZ Group, jmenovitě: Eduard Zehetner (předseda představenstva), Karin Kernmayer (ředitelka marketingu), Bettina Schragl (ředitelka pro korporátní komunikaci), dále pak Vít Máslo (ředitel urbanismu a strategie, CMC architects) a David Wittassek (partner, QARTA architektura), oba mají dlouholeté zkušenosti z oblasti urbanistické regenerace, které jsou ceněny odbornou veřejností. Členem poroty je také Eduard Forejt, národní ředitel ze společnosti Jones Lang La Salle, specializující se na pronájmy a strategie využitelnosti budov.

YOU CREATE 2013“ je výjimečný projekt, založený na myšlence dát mladým firmám a start-upům šanci růst a získat postavení na trhu,“ shrnuje Karin Kernmayer, ředitelka marketingu a pokračuje; „Tato soutěž je speciálně vytvořená pro mladé inovativní podniky, můžeme nabídnout opravdu hodně a na oplátku chceme využít jejich nejdůležitější výhodu a to je myšlení „Outside-the-BOX“. Přivítáme každého, kdo to chce zkusit a být součástí něčeho zajímavého co vytvoří … You Create

Uzávěrka soutěže je plánovaná na 1. 9. 2013 a vyhlášení výsledků na první týden v září 2013. Nejlepší nápady budou prezentovány v tisku a na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže.

Více informací k podmínkám soutěže včetně registrace najdou zájemci na webu www.youcreate.cz a na facebooku https://www.facebook.com/YouCreate2013 .

O společnosti IMMOFINANZ Group
Společnost IMMOFINANZ Group patří mezi pět největších realitních společností v Evropě obchodovatelných na burze cenných papírů ve Vídni a ve Varšavě a je také součástí ATX indexu Vídeňské burzy cenných papírů. Od svého založení v roce 1990 naše společnost shromáždila vysoce kvalitní portfolio nemovitostí, které nyní obsahuje více než 1.810 současných investic v hodnotě okolo 10,49 miliardy EUR. Základem obchodních aktivit společnosti IMMOFINANZ Group je akvizice a management investičního portfolia, nový development projektů a prodej nemovitostí. Aktivity společnosti IMMOFINANZ Group jsou soustředěny v retailovém, kancelářském, logistickém a rezidenčním segmentu v osmi našich regionálních trzích: v Rakousku, Německu, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Polsku a Rusku. Více informací naleznete na: www.immofinanz.com | http://blog.immofinanz.com | http://properties.immofinanz.com

Lokalita:
Aviatická 1048/12, Letiště Václava Havla Praha (PRG)
161 00 Praha-Praha 6, Česká republika

Rozloha objektu:    
14 886 m2


POROTA

Eduard Forejt, national director Jones Lang La Salle
Eduard Forejt je národním ředitelem mezinárodní společnosti Jones Lang La Salle v Praze. Jeho specializací je hlavně kancelářský segment, pronájmy a poradenství při plánované využitelnosti objektů, které pak pomáhají developerům a institucím při plánování dlouhodobých ikrátkodobých strategií.

Mag. (FH) Karin Kernmayer, ředitelka marketingu IMMOFINANZ Group
Karin Kernmayer, je zodpovědná za marketingové aktivity v osmi zemích v segmentu kancelářském, retailovém, logistickém a rezidenčním a to jak na úrovní podnikového tak i developerského marketingu. Karin Kernmayer přijímá výzvy moderní globální komunikace, a vede společnost do nové éry marketingu v oboru nemovitostí, především se zaměřením na nové možnosti propojení marketingových kanálů. Tímto dosahuje vysoce profesionálních a současných prodejních strategií a to jak v oblasti online marketingu, tak i při použití standardních marketingových nástrojů.

Vít Máslo, akad. arch., ČKA, Assoc. AIA, partner, director of design & urban strategies – CMC architects

Vít Máslo (1964) je partnerem v CMC architects (Chisholm Maslo Company), což je mezinárodní studio environmentálního designu, urbanismu a architektury, se sídlem v Praze, Česká republika. CMC práce zahrnuje úspěšnou desetiletou historii v holistickém designu a urbanismu, urbanistické re-generace, tvorbě kancelářských komplexů, obchodních center a rezidencí. Studio působí v deseti různých městech v pěti zemích, včetně České republiky, Německa, Spojených států, Ukrajiny a Vietnamu. CMC architects spolupracovali s esy jako jsou Jean Nouvell z Francie, Frank O. Gehry a studiem ASYMPTOTA, ze Spojených států, MVRDV z Holandska a Arup z Velké Británie, kteří jsou známí jako nejlepší inženýrská firma na světě.

Bettina Schragl, ředitelka korporátní komunikace IMMOFINANZ Group

Bettina Schragl rozšířila tým Immofinanz Group v lednu 2013. Má na starosti divizi korporátní komunikace. Mezi její povinnosti se zahrnuje externí a interní firemní komunikace. Rozvoj komunikačních strategií, jejich kontrola a umožnění aktivní komunikaci se všemi, kteří se zajímají o IMMOFINANZ Group je - po mnoha letech zkušeností v on-line žurnalistice - předmětem specializace paní Schragl. Bettina Schragl má 18ti leté zkušenosti z obchodní a finanční žurnalistiky, naposledy jako šéfredaktorka a generální ředitelka štýrského „Styria Börse Express GmbH“, který, pod jejím vedením, vyrostl v přední médium domácího kapitálového trhu.

David Wittassek, ing. arch. – QARTA architektura
David Wittassek (1970) je partnerem ateliéru QARTA architektura. QARTA architektura významně přispěla k urbanistické regeneraci Prahy 8 - Karlína, kde byly realizované jejich stavby Corso I, Corso II, Machine House, jež byly odbornou porotou několikrát oceněny. QARTA rovněž spolupracovala s věhlasným architektem katalánského původu Ricardo Bofill a jeho Taller architektura. V současnosti rozvíjejí své urbanistické myšlenky i v ruském Permu.

Dr. Eduard Zehetner, předseda představenstva IMMOFINANZ Group
Dr. Eduard Zehetner, má doktorát v oboru ekonomie a mnohaleté manažerské zkušenosti z představenstev společností, které řídil. Dříve pracoval jako finanční ředitel Connect Austria / ONE, generální ředitel Jet2Web (internetové služby) a jako finanční ředitel společnosti RHI AG, atd. Dr. Zehetner je předsedou představenstva IMMOFINANZ AG od února 2009, kde má na starosti kancelářský a retailový segment asset managementu, komerční development, korporátní komunikaci, podnikové právo a vztahy s investory a PR na korporátní úrovni.

Pro dodatečné informace kontaktujte:
Bettina Schragl
Head of Corporate Communications | Tisková mluvčí společnosti IMMOFINANZ Group
IMMOFINANZ AG
T +43 (0)5 7111 2290
communications@immofinanz.com

nebo

Martina Jašková
Director of PR
PR Agentura – Graffitti Networks
M +420 777 578 732
martina@gng.cz
0 komentářů
přidat komentář