Stavební inženýr – projektant

Kontakt
Jana Kohoutová
baticom@baticom.cz
tel. 720586399

Vloženo
04.08.2022 13:53
Hledáme nového člena týmu na pozici stavebního projektanta s přesahem do koordinace realizace staveb

Co bude náplní Vaší práce?

• projektování, tvorba projektové dokumentace všech stupňů
• návrhy staveb, spolupráce s klienty
• komunikace s úřady
• podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinace
• koordinace jednotlivých profesí v rámci projektu
• samostatné řízení svěřené části stavby
• možnost zahraniční pracovní zkušenosti

Bez čeho se u nás neobejdete?

• vzdělání VŠ stavebního směru (SŠ stavební výhodou)
• organizační a komunikační schopnosti
• zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
• schopnost dobré koncentrace
• zkušenosti s tvorbou projektové dokumentace
• znalost AutoCADu podmínkou, znalost REVITu výhodou
• znalost anglického jazyka, francouzština výhodou
• znalost MS Office
• řidičský průkaz skupiny B
• praxe v oboru výhodou

Těšit se můžete na:

• odpovídající mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností
• jistotu práce a dlouhodobou spolupráci
• 4 týdny dovolené
• služební mobilní telefon
• příjemné pracovní prostředí (žádný open space)
• rozmanitou pracovní náplň
• práci v malém kolektivu
• možnost rozvoje v oboru, získání zkušeností v projektování, s vedením zakázek, řízení stavby atp., a to jak v rámci ČR, tak i mimo ni

Místo práce: kancelář firmy Týnská 1053/21, 110 00 Praha 1
Termín nástupu: okamžitě

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem a vaším požadavkem na platové ohodnocení.