Národní památkový ústav hledá koordinačního, projektového a programového pracovníka/pracovnici

Kontakt
Ing. Darja Dolínková
dolinkova.darja@npu.cz
tel. +420 725 358 718

Vloženo
21.06.2022 14:55
Ředitel Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Praze vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici koordinační, projektový a programový pracovník/pracovnice se zaměřením na vedení pokladny a personální agendy.

Náplň práce:

agenda přijímání zaměstnanců, změny a ukončování prac. poměrů, DPP a DPČ
kontrola docházkových výkazů zaměstnanců, vč. evidence paušálů MHD
evidence darů z FKSP
propočítávání srážek z platů za stravenky a zadávání do výplat
agenda cestovních příkazů, kontrola jejich správnosti a zadávání do výplat
zajištění pokladní služby, zodpovědnost za vedení pokladny, evidence provozních záloh
evidence periodických zdravotních prohlídek a evidence ochranných pracovních pomůcek

Požadujeme:

VŠ/bakalář nebo min. úplné středoškolské odborné vzdělání ekonomického zaměření s praxí
minimální prokazatelná praxe 3 roky v oboru
dobrá znalost práce s PC na vyšší uživatelské úrovni administrativního SW (především Excel)
znalost problematiky personální oblasti výhodou
zkušenosti s pokladní službou nebo s ceninami
komunikační, organizační a koordinační schopnosti
samostatnost, pečlivost, důslednost
smysl pro týmovou spolupráci, ochota vzdělávat se v pracovní oblasti
logické myšlení
trestní bezúhonnost (nutno doložit výpisem z rejstříku trestů, ne starším 3 měsíce)

Nabízíme:

pracovní poměr na plný pracovní úvazek na dobu 1 roku, s možností změny na dobu neurčitou
pracovní doba od 8.00 do 16.30 v ÚT a ČT, PO a ST do 17.30, PÁ do 14.30 hod. s možností úpravy po domluvě s nadřízeným
platové ohodnocení: 10 PT (rozpětí dle dosažené praxe v oboru 21.260 – 31.240 Kč + po zapracování ještě možné osobní ohodnocení)
5 týdnů dovolené (200 hodin)
příjemný pracovní kolektiv a pracovní prostředí
zázemí v samém centru Prahy
možnost bezplatného vstupu do objektů NPÚ i pro rodinné příslušníky
stravenky, mobilní telefon s velmi výhodným tarifem i pro soukromé využití

Nástup: 1. 8. 2022 nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Na Perštýně 356/12, 110 00 Praha 1 – Staré Město

Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou do 11. 7. 2022 přihlášku do výběrového řízení formou krátkého motivačního dopisu, strukturovaný profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání na e-mail: dolinkova.darja@npu.cz, v kopii podliska.jaroslav@npu.cz; nebo v obálce označené slovy „Neotevírat/KPP“ k rukám ředitele na adresu: NPÚ, ÚOP v Praze, Na Perštýně 356/12, 110 00 Praha 1.

Informace k ochraně osobních údajů jsou ze strany NPÚ uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v sekci Ochrana osobních údajů.