Přípravář staveb/rozpočtář

Kontakt
ARM COMPANY s.r.o.
armcompany@seznam.cz
tel. 777878877

Vloženo
13.05.2022 15:50
Pro naši společnost Arm Company s.r.o., která dlouhodobě spolupracuje s mnoha předními českými architekty a podílí se na řadě významných projektech, které získávají prestižní ocenění, hledáme vhodného kandidáta na pozici projektant/stavař, stavební technik.

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání s praxí v oboru stavebnictví
- Celkový přehled v celém procesu výstavby (od projekčních příprav po dozor při vlastní realizaci)
- Preciznost, flexibilitu a samostatnost při rozhodování
- Znalost práce na PC: MS Office, AutoCAD, rozpočtářský software, grafika, vizualizace výhodou
- Český jazyk na velmi dobré úrovni, anglický jazyk výhodou

Náplň práce:
- Přípravné práce
- Jednání s úřady, architekty, DOSS
- Příprava podkladů pro tendry
- Úprava a práce s PD
- Koordinace se stavbou, dozory, projekce

Nabízíme:
- Možnost plného i zkráceného úvazku
- Klouzavou pracovní dobu
- Mobilní firemní tarif
- Podporu osobního rozvoje
- Společné firemní aktivity - společenské i vzdělávací
- Kultivovaný a příjemný kolektiv spolupracovníků
- Místo výkonu práce: Praha 6 - Řepy
- Nástup možný ihned
- Mzda od 45.000,- Kč