Podpora týmu projektového managementu

Kontakt
Šárka Vítková
sarka.vitkova@cbre.com
tel. 778726475

Vloženo
04.05.2021 18:17
Do týmu Projektového managementu hledáme studenta oboru zaměřeného na architekturu nebo stavebnictví.

Jsme součástí CBRE, globální jedničky zaměřené na poradenství v oblasti komerčních realit. Náš tým Projektového managementu je složen zejména z projektových manažerů, architektů a workplace konzultantů. Věnujeme se hlavně kancelářím, maloobchodním jednotkám a průmyslovým halám.

Náplň práce:

Dispoziční řešení kanceláří sloužící jako základ pro následnou realizaci a příprava podkladů pro odhad nákladů
Spolupráce a pomoc na pracovních rutinách jednotlivých týmů (vytváření nových konceptů pracovního prostředí, design kanceláří, projektový management, cenový management, technický audit budov, udržitelnost budov…)
Administrativní podpora

Požadavky:

Student oboru zaměřeného na architekturu nebo stavebnictví
Ochota se učit novým věcem a pracovat v týmu
Zodpovědnost – plnění termínů načas a v požadované kvalitě
Schopnost přemýšlet nad prostorem s ohledem na osvětlení, akustiku a uživatelský komfort
Dobrý znalost anglického jazyka
Znalost práce v programu AutoCAD

Nabízíme:

Flexibilní úvazek formou DPP/DPČ
Po úvodním zaškolení možnost pracovat odkudkoliv za předpokladu plnění úkolů v termínu a v požadované kvalitě
Možnost vyzkoušet si různé role v rámci multioborového týmu a do budoucna se profilovat dle preference
Možnost podílet se na projektech pro mezinárodní klienty
Zázemí moderní kanceláře v centru Prahy
Práci v přátelském kolektivu, který drží pohromadě a často společně tráví čas i nad rámec práce v rámci různých společných akcí

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, zašli nám prosím Tvé CV.