Projektant/projektantka rodinných domů od 200 Kč/h - MTprojekt - Neratovice

Kontakt
Martin Veleman
m.veleman@mtprojekt.cz
tel. 774176115

Region
jiný
Vloženo
23.02.2021 15:24
Do našeho mladého a moderně smýšlejícího týmu hledáme projektanta pozemních staveb
Sháníme tvůrčího člověka k samostatnému zpracovávání projektových dokumentací ve stupni pro stavební povolení, se schopností komunikace s investory na svěřených projektech. Případně kolegu k zaměřování staveb, překreslování dokumentace a jednoduché projekční práce.
Nabízíme flexibilní pracovní dobu s možností vlastního efektivního rozvrhu práce. Je možné částečně i práce z domova.

Náplň práce:
Samostatná práce na projektech rodinných domů na základě dodané studie
Zaměřování staveb, překreslování dokumentací
Konzultace změn a úprav projektové dokumentace s klienty a našimi specialisty (PBŘS, PENB)
Výsledkem práce by měla být projektová dokumentace pro stavební povolení s konzultací technického řešení.

Požadujeme:
Znalost programu AutoCad
Řidičský průkaz sk. B
Základní znalost projektového řízení
Praxi v oboru
Práci na ŽL
Místo je vhodné pro absolventy SŠ ( zaměřování, překreslování) VŠ nebo VOŠ ať už architektonického či stavebního zaměření s alespoň minimální praxí.

Nabízíme:
Zkušenosti a plnou podporu při práci a konzultacích s klienty
Kompletní podklady pro projekční činnost
Přizpůsobení pracovního vytížení podle Vašich schopností a časových možností
Úkolové ohodnocení provedené práce

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis na emai:
mtprojekt@mtprojekt.cz