Architekt/ka - Projektant/ka Masák & Partner

Kontakt
Masák & Partner s.r.o.
recepce@masak-partner.com
tel. +420770153233

Vloženo
14.01.2021 15:47
Do našeho architektonického ateliéru Masák&Partner hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt/ka - Projektant/ka

Jsme zkušený a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení. Jádrem projekční činnosti jsou významné památkové objekty a jedinečné novostavby, které zpracováváme v systému BIM.

Požadujeme:
ukončené vysokoškolské studium v oboru
samostatnost
týmová spolupráce
kreativita
znalost práce v ArchiCADu
praxe v oboru a znalost BIM výhodou (není podmínkou)

Náplň práce:
zpracování architektonické i stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru
týmová práce pod vedením zkušených kolegů

Nabízíme:
práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
neomezenou dovolenou
flexibilní pracovní dobu
možnost profesního růstu
práci v příjemném prostředí v centru Prahy
nástup ihned
možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte).