URBAN SURVIVAL s.r.o. hledá zahradního architekta / projektanta

Kontakt
Jana Hromádková
hromadkova@urbansurvival.cz
Region
Praha, celá ČR
Vloženo
14.01.2021 12:56
Naše společnost se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem. Všechny projekty, které realizujeme, se vyznačují nevšedním pojetím architektury s inovativními systémy a technologiemi. Naše projekty neustále inovujeme a optimalizujeme z pohledu architektury, technologií, výstavby i financí. Realizujeme řadu netradičních projektů vlastních nebo klientských, a to především v oblasti rezidenční a občanské výstavby. Naším mottem je "OUT OF THE BOX". Pokud jste naladěni na stejnou notu, hledáte kreativní, samostatnou práci, kde můžete uplatnit svůj potenciál, tak u nás tuto možnost dostanete. Momentálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici zahradní a krajinný architekt / projektant.

Co vás čeká
• Architektonické řešení uspořádání parků a zahrad jako součástí stylově komponovaných celků nebo součástí architektonicko-urbanistických řešení.
• Návrhy projektů soukromých zahrad u rodinných domů.
• Tvorba architektonických modelů.
• Tvorba projektové dokumentace k navrženému architektonickému řešení krajiny.
• Skicování krajiny včetně architektonického návrhu řešení krajinných úprav.
• Spolupráce s architekty, projektanty, dalšími navazujícími profesemi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• proaktivní a komunikativní přístup
• samostatnost
• prokazatelné zkušenosti z oboru
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Co Vám můžeme nabídnout
● Samostatnou a různorodou práci v dynamickém prostředí efektivního kolektivu
● Práci na hlavní pracovní poměr
● Motivační bonusový systém odměn
● Práci na zajímavých a rozmanitých projektech
● Možnost profesního a kariérního rozvoje
● Perspektivu v rostoucí firmě s jednoduchou a efektivní organizační strukturou
● Nástup IHNED