"Externí konzultant/ka ke Konzultačnímu středisku pro stavební právo"

Kontakt
Silvie Juránková, personální odd.
jurankova@uur.cz
tel. 542 423 106, mob. 725 101 201

Region
Brno
Vloženo
13.01.2021 10:47
Organizační složka státu, působící v oblasti územního plánování a stavebního řádu se sídlem v Brně, vypisuje nabídku na externí spolupráci ke Konzultačnímu středisku ke stavebnímu právu

Náplň práce:
Spolupráce na řešení odborného úkolu, zejména:
• poskytování konzultací odborných problémů se zaměřením na problematiku územního plánování,

Požadujeme:
• VŠ v oboru urbanismus / územní plánování;
• znalost stavební legislativy, zejména zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon) a souvisejících předpisů na úseku územního plánování (bez územních řízení);
• znalost MS Office (zejména Excel, Word);
• samostatnost, systematičnost a odpovědný přístup k práci.
Výhodou:
• praxe v oboru územní plánování alespoň 3 roky;
• autorizace pro územní plánování A.2;
• zkušenosti s týmovou prací.

Nabízíme:
Smluvní vztah: Smlouva, objednávka
• délka smluvního vztahu: únor – do 15. 12. 2021 nebo dohodou (s předpokladem další spolupráce);
• rozsah práce: cca 35 hod./měsíc;
• odměna: 350 – 400 Kč/hod. s ohledem na odborné znalosti.

Vhodné pro: odborný pracovník s praxí v oboru urbanismus, územní plánování s dobrou znalostí legislativy.

Bližší informace: Silvie Juránková – jurankova@uur.cz nebo na tel. +420 542 423 106 .

Vaši nabídku externí spolupráce se strukturovaným životopisem zasílejte do 29. ledna 2021 na adresu: Ústav územního rozvoje, Jakubské nám. 3, 602 00 Brno nebo na e-mail: jurankova@uur.cz; (do předmětu uveďte „Externí konzultant KS“).

Upozornění:
Zasláním životopisu a nabídky na spolupráci uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Uchazeč zároveň zasláním nabídky na externí spolupráci stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při výkonu činností na pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.