Architekt

Kontakt
KYZLINK ARCHITECTS
magdalena.zakova@kyzlink.com
tel. +420 724 905 995

Region
Brno
Vloženo
16.09.2020 16:51
HLEDÁME KOLEGU NA POZICI: ARCHITEKT

Nástup nejlépe ihned, ale rádi si počkáme i na konec Vaší případné výpovědní lhůty.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zpracování architektonických návrhů včetně designu interiérů, 3D modelování a vizualizace, práce pod vedením výkonného architekta
- Zpracování projektových dokumentací na základě architektonických studií
- Vytváření autorských komentářů, příprava grafických výstupů a prezentací
- Tvůrčí práce s dalšími pracovníky společnosti v rámci ateliérové tvorby

POŽADUJEME:
- Aktivní znalost AutoCAD, MS Office, Photoshop / InDesign
- Základní znalost 3ds Max + V-ray s ochotou dále se učit a vzdělávat
- Preciznost, vysoké nároky na kvalitní výstupy
- Schopnost grafické a typografické práce
- Perfektní čeština, aktivní znalost AJ

VÝHODOU:
- Revit, Illustrator, Lumion
- Praxe v oblasti architektury

NABÍZÍME:
- Práce na významných zakázkách ve společnosti s tradicí a silnou pozicí na trhu
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Motivující finanční ohodnocení (osobní a kvartální odměny)
- Systém aktivního vzdělávání, podporujeme profesní růst
- Kreativní a dynamický kolektiv v moderním pracovním prostředí Babák Office Building
- Práce na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení
- 5 týdnů dovolené (po odpracovaném roce), sickdays
- Stravenková karta Edenred, nápoje na pracovišti zdarma
- Multisport karta, mobilní telefon, možnost půjčení služebního vozu k soukromým účelům, firemní akce

KONTAKT:
Svůj životopis společně s portfoliem prací zašlete prosím na: magdalena.zakova@kyzlink.com.
V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.
Těšíme se na Vás!