HLEDÁME STAVEBNÍHO PROJEKTANTA / ARCHITEKTA

Kontakt
Ing. arch. Milan DRBÁLEK
drbalek@darchitekti.cz
tel. 605 561 649

Region
jiný
Vloženo
15.09.2020 00:19
Do architektonického ateliéru D+Architekti s.r.o. v Třebíči (www.darchitekti.cz) hledáme kolegu, stavebního projektanta/architekta. Práce na zajímavých, různorodých a smysluplných zakázkách. Děláme zakázky rezidenční, komerční i veřejné, od interiéru až po územní studie. Nástup možný od 1.10.2020, popř. dle domluvy.

POŽADAVKY
- VŠ či SŠ stavebního či architektonického směru
- dobrá znalost ArchiCADu
- odpovědný přístup k práci, samostatnost a komunikativnost
- nadšení pro obor
- výhodou je praxe v oboru, ŘP sk. B, znalost rozpočtování, Photoshopu
NÁPLŇ PRÁCE
- samostatná tvorba stavební části PD pro územní a stavební řízení a provádění stavby v BIM, pod vedením autorizovaného architekta
- komunikace a koordinace s profesemi
- spolupráce na architektonických konceptech a studiích
- zaměřování, pasportizace a digitalizace objektů
- inženýrská činnosti při získávání stanovisek, souhlasů a povolení
NABÍZÍME
- práci na HPP či ŽL (dle domluvy)
- finanční ohodnocení dle zkušeností a kvalifikace
- podporu profesního růstu, pravidelná školení
- kvalitní HW a SW vybavení
- pěkné pracovní prostředí v kanceláři v centru Třebíče
- flexibilní pracovní dobu