Architekt/Projektant - Praha

Kontakt
Lucie Malířová, Gebas atelier architects s.r.o.
lucie.malirova@gebasatelier.cz
tel. 733595859

Vloženo
10.11.2020 13:11
Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegu či kolegyni na pozici Architekt/Projektant.

Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.

Náplň práce:

• Navrhování občanských a průmyslových staveb, ve fázi studie a dokumentací pro územní
rozhodnutí
• Koncepční návrhy objektů
• Dispoziční řešení, řešení interiéru, vizualizace
• Tvorba projektové dokumentace všech stupňů
• Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti
• Občasné služební cesty

Požadujeme:

• VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura
• Praxe nebo zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a
koordinace s dodavateli staveb výhodou
• Požadujeme samostatnou práci v software Archicad 18 a vyšší, základní 3D modelování pro
dosažení výstupů rozsahu technické dokumentace, Lumion výhodou
• Technické znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve stavebnictví
• Zájem o obor a o stálé zlepšování našich produktů
• Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
• Samostatnost a pro-aktivita; spolehlivost, pečlivost, svědomitý přístup
k práci, zodpovědnost, příjemné vystupování
• Znalost práce s MS Office (především MS Excel)
• Znalost anglického jazyka výhodou
• ŘP skupiny B

Plat: 30 000 - 50 000, dle výkonu - systém odměn

Více o nás na www.gebasatelier.cz a www.gebasdomy.cz

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: lucie.malirova@gebasatelier.cz

V souvislosti s nařízeními Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů Vás musíme informovat o zpracovávání vašich osobních údajů při konaném výběrovém řízení ve firmě Gebas domy s.r.o./Gebas atelier architects s. r. o.