Architekt/ka - student/ka, absolvent/ka

Kontakt
Diversis s.r.o.
david.matousu@diversis.cz
tel. 732338850

Vloženo
10.04.2019 08:52
Jsi mladý architekt/ka – student/ka, absolvent/ka kreativní a otevřená duše, která chce pracovat a zamýšlet se nad svou prací komplexně, tvořit krásné a dokonce i funkční prostory?

Pojď pracovat do naší společnosti Diversis s.r.o., více na www.diversis.cz, která se zabývá nejen designem, projekty, realizací zejména interiérů administrativních prostor, ale i vybavením prostor kancelářským nábytkem, nábytkem na zakázku a celkově vybavením interiérů (sklo příčky, koberce, polepy, loga, recepce, květiny, atd.) Velkou naší výhodou je to, že spravujeme velké administrativní budovy, tudíž máme zkušenosti s technologiemi, takže námi vybudované prostory jsou nejen pěkné, ale hlavně funkční.

Do našeho týmu hledáme pohodáře/ku, který používá hlavně svoji přirozenou inteligenci, je schopný myslet komplexně, je schopný nést odpovědnost za svoji práci, a má samozřejmě i nějaké povinné „školní“ znalosti.

NÁPLŇ PRÁCE: se bude odvíjet podle toho, jak budeš šikovný/á:
Začátek – seznámení se s firmou a kolegy, navrhování a kreslení spaceplanů,
zhotovování vizualizací, dispoziční řešení nábytku, designové prvky
Další krok – uvidíme, co tě bude bavit, podle toho sestavíme pracovní náplň
Cílený stav – umíš navrhnout a nakreslit pěkný a funkční design interiéru s
ohledem na všechny technologie, kontrolovat projektanty při
projektování, udělat cenovou nabídku, objednat vše pro realizaci,
případně dohlížet na realizaci stavby, vybavit celý prostor doplňky,
asertivně a příjemně jednat s klientem.

POŽADUJEME:
• Vzdělání v oboru (architektura, nábytkový design, pozemní stavby, design interiérů, apod.)
• Projektování v AutoCAD, Sketch Up s V-RAY, či jiný program pro vizualizace, Photoshop
• Dobré komunikační a prezentační schopnosti (velice asertivní jednání, zejména s klienty)
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Ochotu učit se novému. Zkušenosti s interiéry a fit-out projekty jsou vítány.

NABÍZÍME:
• Samostatnou a tvůrčí práci
• Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
• Práci v menším kolektivu.

Termín nástupu, rozsah náplně práce, mzda, vše je věcí dohody. V případě zájmu zašli svoje CV s portfoliem či odkazem na portfolio nebo zavolej.