Publisher
ČTK
02.08.2019 20:35

back to article
4 comments
Čest a sláva!
Vích
| 02.08.19 08:11
To bylo i moje dětství a pravděpodobně mne lepení modelů přitáhlo i k architektuře. Díky za ty roky s Kanagomem.
Velké díky
snep
| 03.08.19 12:37
Pane Vyškovský, dodatečně alespoň vzpomínka a velké díky za řadu Vašich modelů památek, hodiny mého nadšeného lepení a vzpomínku na příjemné dětství.
vliv
| 05.08.19 03:42
patřím jednoznačně k těm, kteří se k architektuře dostali díky arch. Vyškovskému (-; respekt * /za mě spíše roky s Herkulesem, i když nedostatkovým/
smysl_života
bb
| 05.08.19 04:40
...a taky děkuji za učení se trpělivosti, za rozvíjení představivosti, za rané zážitky z jednotlivých vítězství a z mnohých proher ... Je zvláštní, kolik lidí v našem okolí v konečném součtu nakonec dokáže vytvarovat charakter každého z nás ... aniž bychom o nich něco věděli ... vím to až dnes, kdy mnozí už nejsou ...
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.