Publisher
ČTK
23.02.2023 18:15
Czech Republic

Prague


back to article
4 comments
Nová budova?
Raval
| 24.02.23 04:59
Ne že by ta původní budova byla zázrakem architektury. Je typickým představitelem své doby. Ale určitě ji někdo navrhl, nějaký konkrétní architekt. A přestavbu zřejmě taky někdo navrhl očividně bez soutěže, jen jako veřejnou, tedy více méně především stavební zakázku. Tohle není nejlepší cesta ke kultivaci veřejného prostoru. Určitě by stálo za to, aby u takové informace byla nejen fotografie existujícího domu, ale také nějaká vizualizace toho, v co bude proměněn.
Soutěž
Vích
| 24.02.23 10:52
Souhlas, bez soutěže to bude zase jen takové to stavařské kutilství.
Nová budova
HONEY
| 29.03.23 10:04
Bydlím pár metrů, doslovně, za Priorem. A už jsme dostali informaci o tom, z jakých 2 návrhů si můžeme, jako obyvatelé vedlejšího objektu vybrat. Věřte, že si nikdo z nás nepřeje žádné postavení nové budovy. Na cca 4 roky budeme utiskováni hlukem, špínou a bez řádného výhledu, jelikož střecha Prioru není ucelená a o tyto objekty, se bude navyšovat. Upřímně, se máme chuť odstěhovat, žel bohu, ne každý má na účtě miliony.
soutěž
robert
| 29.03.23 04:16
Ono si to svýho "architekta" najde.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.