2 comments
Takovou školku si děti zaslouží
| 09.10.18 09:39
Dětem závidím a doufám, že se brzy inspirují i mnozí další investoři.
Já doufám, že se inspirovat nebudou...
Pátek
| 10.10.18 02:19
Doufám, že se NEBUDOU inspirovat školkou s místnostmi širokými 3 m; třídami s výhledem do betonové zdi; atriem, kde je akustika horší než v tunelu; školkou zabalenou do dvou vrstev "igelitu" (samozřejmě vím, že je to sklolaminát), který připomíná výrobní halu; veřejnou budovou, u které nepoznáte, kde má vstup; šatnami pro předškolní děti, kde si mají bundičky pověsit na ramínko; prostorem plným odhalených ocelových konstrukcí s neopracovanými ostrými hranami a velmi špatně provedenými detaily; školkou bez vlastní zahrady a tedy bez herních prvků (nevyužitý potenciál např. zelených střech?); zbytnými plochami a prostory s šířkou kolem 1 m, kam se nedá dostat a budou se plnit listím a jiným nepořádkem; budovou plnou ocelových schodišť, kde se mají pohybovat děti od 2 let atd. Protože i taková (a možná ještě horší) je nová mateřská škola ve Vratislavicích nad Nisou. Myslím, že i arch. Stolín to dokáže lépe... Toto je příklad egoistického přístupu člověka, který dosáhl v oblasti architektury jisté úrovně slávy a má dojem, že mu všechno projde ať udělá (myšleno vyprojektuje) cokoli.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.