Publisher
ČTK
18.11.2020 21:15
Czech Republic

Most


back to article
3 comments
...
lasifa
| 21.11.20 12:13
Vřele bych nedoporučil více než 1 NP. Mám pocit, že ta romská ghetta snesou nanejvýše přízemní domy. Možná, kdyby došlo k asanaci všech panelových domů, co tam zbývají, tak by na přízemní čtyřbuňky bylo dost prostoru. Celá ta věc by se pak dala urbanisticky inteligentně řešit, aby alespoň to prostředí, když už nic jiného, negenerovalo samo o sobě sociálně patologické chování. Jak motivovat obyvatele, aby to sami nějak udržovali, to netuším. Vymyslet to, je nutná podmínka k tomu, aby jakákoliv investice tam měla smysl.
Změna přístupu
Vích
| 21.11.20 07:27
Je to vlastně krásné zadání projektovat a stavět dostupné bydlení pro Romy. Když z toho ale vznikne takováto králíkárna, tak to nemůže neprobudit negativní reakci. Nepůsobí to přátelsky, chtělo by to změnit přístup.
pro pana Vícha
Jiří Dobrotivý
| 16.03.21 11:31
Chtělo by to hlavně, pane Víchu, aby ti, co byty a domy zničili a dále ničí, si nové bydlení zaplatili ze svého. Jinak zemljanky.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.