Source
Petr Běhal
Publisher
ČTK
13.02.2019 08:55
Czech Republic

Olomouc


back to article
3 comments
paní ing. arch. Jano Křenková, ale ......
Sergej Červeňák
| 13.02.19 08:43
Ježimarjá, paní ing. arch. Jano Křenková, ale aby ti studenti, šmankote, nenakreslili zástavbu proluky na Denisce lépe a pěkněji než Jeník Š. !!!
Pánbůh s námi a zlé pryč!!!!
Kohout - Tichý
Vích
| 14.02.19 08:06
Z tohoto atelieru moc invence nehrozí, u nich jde o opačný problém. Návrhy z jejich atelieru jsou dokonale nemastné a neslané. Česká architektura stále tančí mezi dvěma extrémy, kdy je něco totální otrava a totální úlet. Totalita nebo psycho. Že by měla architektura být pro lidi, tedy ne pro suchary a ne pro psychopaty, ta zlatá střední cesta, ta milá, přátelská a inspirativní, ta se stále hledá. Nový urbanismus plný lidských prostorů klepe na vrata, zajímavé je, že už i moderní Koolhaas přijal tradičního Kriera za svého guru a zřekl se star architektury jako něčeho absurdního. Je třeba najít někoho normálního, to se těším, kdo se ozve
otázka zaslaná ing. arch. Janě Křenkové, vedoucí útvaru hlavního architekta města Olomuce
Vojtěcha Prýgl
| 26.03.19 09:39
Paní ing. arch. Jano Křenková, tož co ož ti studenti nakreslile?
Kolik jich je, a co jste jim zadala vymýšlet a kreslit?
Je tam take to SEFO?
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.