Publisher
ČTK
11.04.2021 08:30
Czech Republic

Prague


back to article
1 comment
diskutabilní stanovisko
Karel Doležel
| 12.04.21 12:41
vzpomínám si, že se toto téma již mnohokrát diskutovalo v komoře, neb je to stanovisko komory? nebo jen představenstva, nebo jak je to ? Pochybuji, že architekti návrhu, jistě členové ČKA, mají stejný názor, tudíž to stanovisko celé ČKA není...nemluvě o tom, že jiné stanovisko mohou mít i stovky, nebo i tisíce členů, např. v nějakém jiném případě. Vzpomeňme na další případy, např. Centre Pompidou v Paříži bylo rovněž zdrcující většinou odmítáno, pyramida v Louvre, atd. Tudíž bych byl opatrný se stanovisky tak názorově inkoherentní instituce, jakou je ČKA. Např. já si dovedu představit, že na základě soutěže je možné území nějakým způsobem zastavět a jistě mám plno stoupenců...takže opatrně se stanovisky komory. Stanovisko Představenstva komory beru, podle toho se zachováme u voleb....ale ne celé ČKA.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.