2 comments
Dobrá sebevražda
Vích
| 20.11.20 01:34
Pro srovnání: "Moderní dostavba architektonicky tak cenné historické budovy jako je obchodní dům Máj není řešením primárně žádoucím, ale v případě provozní nutnosti či výhody ani zapovězeným. " Nemohu se zbavit dojmu, že si KZSP usilovně podřezává vlastní větev, na které sedí.
Absolutni souhlas
Lubos
| 22.11.20 08:14
Naprosto s Vami souhlasim, pane Vich. Dostavba OD Maj podle upraveneho projektu puvodnich architektu a vyrovnavajici ulicni linii s Quadriem je podle KZSP neprijatelne, ale dve zarive ocelove pristavby barokni budovy jsou akceptovatelne. Navrhovana pristavba OD Maj nezabira zadnou zelen v centru, jelikoz to je nastavba stojici na existujicich spodnich patrech budovy, kde je nyni zvlastni uzky prostor.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.