Source
Zdeněk Meitner
Publisher
ČTK
31.01.2018 15:00
Czech Republic

Brno


back to article
3 comments
Brněnská Nová městská třída
Pavel Boucník
| 01.02.18 08:00
Hlavním smyslem Nové městské třídy je otevřít "zadní dvory" mnohých dnes zanedbaných a dopravně obtížně dostupných brownfieldů v těsném sousedství centra a vést tudy novou trolejbusová linku, která by výrazně pomohla veřejné dopravě v Brně. A co jsem slyšel, Traubova ulice se buourat nebude. Troljbusu bude najíždět z M. Horákové. Před časem jsem si trasu Nové městské třídy prošel s foťákem http://www.boucnik.cz/brnenska-nova-mestska-trida/
ČTK. chybná citace
Petr KUnc
| 02.02.18 05:38
V článku je mylně uvedena citace J. Kacera. Ta byla určena pro novou městskou třídu k nádraží U řeky z Nových Sadů, tzv. Evropská třída. Tento citát nepatřil k "Nové městské třídě", která je paralelní s ulici Koliště. TOP 09 Brno nepodporuje vybudování NMT ulicí Traubova a Příční a dále sděluje, že o tohoto záměru už město dávno ustoupilo. NMT má končit na ulici Cejl, má několik variant a s verzí zásahu do uvedených ulic se již nepočítá.
Nová městská třída
josef Borkovec
| 07.02.18 04:59
V Praze si lámou hlavu jak napravit průšvih s průtahem kolem Muzea a v Brně si budeme zadělávat na stejný průšvih?
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.