3 comments
Chybějící stromy...
Vladimír Sitta
| 09.08.18 11:25
Změna je v nedohlednu. Stačí se podívat na výsledky nedávných architektonických soutěží. Tam fotošopová pila doslova řádí.V protokolech najdeme i takové lahůdky, že stromy zbytečně rozdělují prostor. V tomto "nerozděleném" prostoru se k upoceným tělům lísají fasády a pod jediným stromem, pokud vůbec, jak na hřadu se k sobě tisknou obyvatelé. Poroty by měly zasedat uprostřed léta na náměstích bez zbla stínu.
chybějící stromy
Zuzana Řezníčková
| 10.08.18 02:35
Kdo chce vidět ulice plné stromů, ať si zajede do Budapešti. Jak je možné, že i ve velmi úzkých ulicích jsou vysázeny stromy (když to jinak nejde, tak v kontejnerech)? Nevadí to dopravákům (přitom doprava se výrazně zpomalí a je méně parkovacích míst), obyvatelům (přitom koruny stromů jsou téměř na fasádě) ani síťařům (není možné, že by v ulici nevedly žádné inženýrské sítě). Asi to bude tím, že pokud je vůle k domluvě a kompromisu, tak to jde.
Puglia
Vích
| 12.08.18 11:35
Zdravím z jihu Itálie, tady mají super parky na náměstích, je to paráda!
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.