Publisher
ČTK
25.09.2019 20:20
Czech Republic

Prague


back to article
2 comments
Co je nového?
Kryštof Lebduška
| 26.02.20 09:54
Dobrý večer,
co je prosím nového ke konci února roku 2020 v této záležitosti údajů o technické infrastruktuře v jednotném digitálním formátu a jednotné mapě?
Mám za to, že je to pro naši republiku důležitá a potřebná věc.
A přitom jen čtu o tom, jak někde přejmenovali náměstí, jak ten nebo onen pojede na Tajvan a pět maníků z parlamentu jelo, pro ně zadara, do Jižní Ameriky na Maču Pikču, a pro danové poplatníky to bylo za 750 litrů.
co je nového? 2
Kryštof Lebduška
| 15.09.20 10:20
Dobrý večer,
co je prosím nového v polovině září roku 2020 v této záležitosti údajů o technické infrastruktuře v jednotném digitálním formátu a jednotné mapě?
Mám za to, že je to pro naši republiku důležitá a potřebná věc.
A přitom jen čteme o tom, jak někde zlikvidovali sochu, jak přejmenovali náměstí, jak ten pan xy jel na Tajvan za milióny korun a pět maníků z parlamentu jelo, pro ně zadara, do Jižní Ameriky na Maču Pikču, a pro danové poplatníky to bylo za 750 litrů.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.