2 comments
Skvělá zpráva
Aleš
| 19.01.21 06:07
Nejen z mého úhlu pohledu se jedná o naprosto výjimečnou stavbu. Tak snad bude zachráněna před šílenými developery na věky věků...
Radost!
Vích
| 19.01.21 10:28
Také z toho mám dobrý pocit, kolem a kolem Bruselský pavilón, plovárna v Podolí a vysilač na Ještědu jsou stavby, které jsou si nějak geneticky příbuzné a skvěle navázaly na poetický funkcionalismus první republiky, jak ho mám rád. Pro mne jsou krásná elegantní tečka za modernou. Pozdější stavby už jsou ve srovnání s nimi těžkopádné, složité nebo prostě bezvýznamné a už nějak jakoby tu pozitivní vlnu nemají, což je škoda.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.