Publisher
ČTK
10.06.2022 07:25
Czech Republic

Prague


back to article
4 comments
To je na povídku
Vích
| 10.06.22 12:22
Je dobře, že po roce MMR potvrdilo, že stabilizovaná plocha není transformační, nezastavitelná není zastavitelná a čtyřpodlažní Brand Store není malý. Teď ještě aby se povedlo zrušit pokus o změnu územního plánu nebo že ta krychle je nakreslena nově v Metropolitním plánu. Památková rezervace nepotřebuje zahustit zástavbou náměstí nebo zádlažbou parků, jako je nedaleko na Smetanově nábřeží oáza Anenského trojúhelníku. Neruda, Kafka či Havel by o tom jistě napsali vtipně aburdní povídku.
souhlas s panem Víchem
Jiří Krempl
| 11.06.22 05:01
Plný souhlas pane Víchu. Jen ať betonáři puknou vztekem.
Také jsem tomu rád.
robert
| 13.06.22 09:28
Musím říct, že Intercontinentál zvenku vypadá dokonale rekonstruován. U toho rohového objektu u stanice tramvaje mi nesedí ten dvoupodlažní prosklený sokl.
Zastupitelstvo Prahy 1
Vích
| 17.06.22 09:50
Zastupitelstvo Prahy 1 schválilo tento týden zásadní námitku k Metropolitnimu plánu, že chce zachovat náměstí Miloše Formana bez jakékoliv zástavby. Podle parametrické výškové regulace MÚP by mohl Brand Store mít i 8 podlaží a podkroví a konkurovat věži Staroměstské radnice.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.