Vánočka 519

adventní setkání v areálu Egoé

Pořadatel
Egoé, Pole designu, (Architectura)

Místo konání
Bílovice 519, areál Egoé

Start
sat 09.12.2023 10:00

End
sat 09.12.2023 22:00

Odkaz
https://www ...
WorkshopPublisher
ARCHITECTURA z.s.
Pod názvem Vánočka 519 připravujeme adventní setkání tak, jak ho vidíme my. Tedy jako příjemné místo, kde najdete dobré jídlo, potkáte se s přáteli a známými, poslechnete si hudbu, odreagujete se. Připraveny jsou vystoupení pěveckých sborů z okolí, stánky s poctivým jídlem, pro děti kreativní dílny nebo zimní kino. Nabídneme i neobvyklý – živý a hrající – betlém. Taky rozsvítíme vánoční stromeček, který se už vyrábí.
V 17.00 otevřeme výstavu Analýza veřejného prostoru. Jde o dlouhodobý cyklus tvořený sedmi navazujícími instalacemi. Ambicí je ukázat, co všechno je součástí veřejného prostoru, jak lze jeho kvalitu ovlivnit. A taky, jak o něm přemýšlet. Umístěna bude v galerii v budově B, kde nahradí výstavu Z pole šafránu.

Obě akce jsou pro nás důležitým nástrojem komunikace. Představujeme tím veřejnosti náš areál, kde už nyní funguje Výtvarná polepšovna, pořádají se výstavy, rozjíždíme kemp. Cílem všeho je přilákat co nejvíce návštěvníků, kterým ukážeme, co a jak navrhujeme, vyrábíme a prodáváme. Výstavním cyklem Analýza veřejného prostoru budeme mimo jiné komunikovat s architekty, projektanty, zástupci měst. S lidmi, kteří rozhodují o tom, co ve veřejném prostoru bude.
0 comments
add comment