Pomocný architekt - asistent

Contact
BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.
hon@biopreparaty.eu
tel. +420608956658

Region
Prague, other
Inserted
21.10.2019 12:11
Nabízíme pozici na částečný pracovní úvazek:
Projektant pozemních staveb

Náplň práce:
- tvorba projektové dokumentace
- zajištění a příprava podkladů
- kompletace stavební části projektu
- koordinace stavební a profesní části projektu
Požadavky na kandidáty:
- znalost práce na PC - MS Office
- práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)
- logické myšlení a argumentace
- komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita
- časová flexibilita
Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
- dobré platové ohodnocení
- možnost seberealizace a profesního růstu
- moderní neformální pracovní prostředí
- místo výkonu práce: Úherce, okr. Louny (částečně i z domova), doprava zajištěna
- nástup možný ihned

V případě, že splňujete uvedené požadavky, a maté zájem zašlete prosím svůj životopis na email: hon@biopreparaty.eu , kontakt: Martin Hon +420 608 956 658

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.
Region: Louny
Obor: Stavebnictví, projekce, architektura
Typ nabídky: Brigáda / Částečný pracovní úvazek