Spolupráce:Anna Stachová, Klára Stachová
Address: Na Březině 13, Rozdrojovice, Czech Republic
Completion:2018


back to article
1 comment
...
Daniel
| 30.01.19 12:43
Tomuto nějak nerozumím. Z původního, nikterak zajímavého, ale vlastně docela romantického domu se v uliční části stala normální zateplená (novo)stavba, nové formáty oken, kovové venkovní žaluzie, nové dveře jak z hobbymarketu... ve výsledku naprosto bezpohlavní řešení. Z opačné strany je naopak řešení celkem radikálně moderní, z původního kouzla nezbylo vůbec nic. Přístup, který nechápu, obzvláště v interiéru je ten rozpor snad ještě větší. Není to úplně něco, co bych sám chtěl, ale zařízení koresponduje s původním domem, vše vypadá opravdu hezky a dotaženě, přitom ze strany architektů jsou interiéry ryze moderní. Bohužel tyto dva protipóly nejsou v souladu, ale spíše se míjejí. Přitom je tolik krásných příkladů propojení starého z novým. Tady se to bohužel nepovedlo.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from Archanti