Coauthor: Jan Karásek
Address: Novoborská 371, Střížkov, Prague, Czech Republic
Investor:MČ Praha 9
Project:2015-16
Completion:2018
Area:1596 m2
Price:37 000 000 CZK


back to article
1 comment
Jo,...
šakal
| 27.04.21 08:32
...oranžový chodby jsou milý. V kontrastu s nima snad malinko chápu i tu šílenou stěrku na stěnách schodiště... Ale stejně!
Jo jasně, "požárně chráněná cesta" a tak dále... Ale schodiště ve škole, které už tak trpí tím, že musí být za zavřenými dveřmi(!), vymustrovat tak, aby připomínalo strojovnu vzduchotechniky... § :- | ) Jestli to není trochu moc?! Kde zůstala důstojnost a noblesa škol první poloviny 20. věku?

Je zvláštní, že v nesmlouvavě strohých interiérech a v "drsně pravdivé" (Šrámková nechává pozdravovat!) estetice současných domů vyrůstají mileniálové s přecitlivělostí sněhové vločky a potřebou zakládat "úřady na uvádění fejk-ňůs na pravou míru".
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from XTOPIX