Address: vrch Knihov, Zdice, Czech Republic
Investor:Město Zdice
Completion:2013-14
Built Up Area:186 m2


back to article
8 comments
... Já nevim...
šakal
| 08.08.19 10:12
... Na fotkách to vypadá dobře, i když úplně srozumitelná mi ta konstrukce nebyla a musel jsem se podívat na výkresy. Což ve mě budí otázku, esi to musel bejt zas až takovej konstrukční bengál. A taky trochu váhám, jak pěkně by se mi chodilo v takovejch "neckách", kde vlastně ani nemůžu k okraji, abych mohl plivnout přes klandr do vody. Možná je to až moc chytrý.
Souhlas
IK
| 08.08.19 04:16
Představil jsem si, že lávku překonávám za ledovky ručkováním po "zábradlí" a na konci u betonových patek s roztřesenými koleny nevím, jak dál... Natož abych přitom upadl a ocitl se tak v korytě, kde není čeho se chytit, po čem vyšplhat...
bobová dráha či skatepark
Miro
| 09.08.19 10:21
Po stránce statické možná umělecké dílo...ale pro silnici nad alpskou propastí s volným pádem 50 m ... drobná lávka pár metrů nad vodou, kde se nemůžu podívat na pohyb ryb ve vodě, pro pěší a cyklisty...nějak mi to nesedí...koryto pro bobisty či překážka ve skateparku...ale rozhodně ne lávka pro běžné chodce co se kochají přírodou a okolím...o plýtvání materiálu ani nemluvím
Nechci být dobrý, chci být zajímavý...
Q
| 09.08.19 02:18
… aneb jak udělat návrh, z něhož kouká snaha něco si vymyslet jako péro z kanape. Takové exhibice dělají profesi architekta medvědí službu a potvrzují ty nejhorší stereotypy: efektní, ale komplikované a nefunkční.
Look mum, no hands !
Dr.Lusciniol
| 09.08.19 03:59
(Podivej mami, nedrzim se !) Bezpochybne patricna okazalost (cesky: exhibicionismus) a slovy Dr. Gibbona (volny preklad) : "Je to jako kdyz pes chodi po zadnich nohou. Ne moc elegantni ale clovek se tomu divi".
ta lávka je výborná
Vojtěch Šrut
| 11.08.19 07:45
vzkaz autorce: gratuluju a nenechte se deptat profesionálními chytráky
Hm
Josef Brofský
| 11.08.19 08:37
Na počátku nešťastně zvolený materiál ... dřevo ... to ostatní je důsledek ... a dál bych jen opakoval příspěvky kolegů výše ...
...
Daniel
| 13.08.19 02:37
Lávku znám, občas kolem jezdím. Na svém místě nevypadá nijak divně a to, že je výraznější beru v daném místě naopak jako plus.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from IHARCH s.r.o.