The Casa Cero

Casa Número Cero

The Casa Cero
Spolupráce:Salguero Jorje, Vegas Rubén, Camelia Graziano
Address: C. Madrid, Motril, Spain
Investor:Carmen Simón
Completion:2019-20
Area:317 m2
Built Up Area:190 m2


back to article
4 comments
průnik válců
Bohdan
| 24.09.21 10:19
U nás ...
U nás ... poněkud přeťáplé
https://zivotvcesku.cz/okamuruv-palac-uz-zacina-mit-finalni- podobu-kyvl-jsem-na-to-protoze-se-mi-to-libilo-rika-politik/
A v Rusku ... https://www.archiweb.cz/b/vlastni-dum-studio-konstantina-mel nikova
Ten Melnikov je zdaleka nejlepší.
průnik válců
Bohdan
| 24.09.21 01:46
U nás je podobně koncipovaný dům páně Okamury - velmi hustý "les" válců. Tam je těch tubusů ještě víc než v tomto španělském domě. Nejlepší mi přijde koncept Melnikova, kde jsou "pouze" dva válce.
Trulo
Vích
| 24.09.21 05:23
Já miluji kruhová trula v Apulii, kde jsem měl štěstí strávit dovolenou. Tam srostlice kamenných kuželů tvoří úžasnou střešní krajinu, která je spojuje s nebem a vesmírem. Tento vertikální rozměr domům bez střechy bohužel chybí.
Ano
Bohdan
| 24.09.21 08:32
Ty domy v Apulii jsou jiná liga....
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from DJarquitectura