Address: Oblastní galerie Vysočiny, DKO, veřejný prostor, Jihlava, Czech Republic
Completion:10.2011


back to article
3 comments
**
katarina
| 16.12.11 07:58
krasne a originalne jako vzdy
uz ted se tesime na architektonicke reseni pristiho rocniku!!
Jihlava
docF
| 20.12.11 07:57
Na článek mě nasměroval link na facebooku festivalu. Jako filmařka jezdím do Jihlavy každý rok. Je zvláštní si tady, v profesním rybníčku architektů, uvědomit, že to asi dá dost práce, aby festival pokaždé nějak vypadal. Loni byly po městě různé dřevěné domečky z palet, což bylo takové zvláštní. Letos ty "oblečené" domy byly určitě hodně výrazné. Asi to nejlépe demonstrovalo, že se městě festival odehrává. Škoda, že letos nebylo moc příznivé počasí. Šaty se vzdouvaly větrem... Asi se teď budu víc soustředit, jestli něco podobného najdu na jiných festivalech. Nějaký koncept výzdoby apod. Vypadá to dobře, i když jde vidět, že to je za málo peněz. Zajímalo by mě, co si o tom myslí architekti, kteří si většinou chtějí hlavně stavět pomníky. Domy, aby dlouho vydržely. Moc jim asi není příjemné dělat něco, co se pak musí hned zničit. Scénografové jsou zvyklí, ale architekti (ještě tak filmoví)?
architektura festivalu
arod
| 23.12.11 03:42
Děkujeme za příjemný vizuální dojem z Jihlavského festivalu!!! Respect!
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from ECHT architektura