Spolupráce:Tomáš Cirmaciu, Martin Vymetálek, Jana Eliášová
Projekt:2018-19
Realizace:2020


zpět na článek
4 komentáře
Dokumentace?
Petrj.
| 18.02.21 09:53
Skvělá realizace. Prezentovat však architekturu pouze pomocí fotografií mně přijde nedostačující. Byť se jedná o jednoduchou stavbu. Prostorové řešení je patrné právě z výkresů a na webu, kde se představuje architektonický um by mně to přilo adekvátní. Možná k tomu měl autor nějaké důvody, kdoví.
V jednoduchosti ...
| 18.02.21 11:00
... je krasa. Blahozelam investorom aj architektom.
Dům a místo
dagur
| 18.02.21 06:36
Dům nemá chybu, je krásný a jistě i účelný. Akorát si myslím, že na takových místech už by se nové domy neměly stavět, a když, tak jako náhrada za zaniklé nebo zdevastované objekty. Jeden dům samozřejmě nevadí, ale "když on, tak proč ne já" a přibydou další. Volné krajiny je škoda.
tady bych chtěl taky bydlet
| 21.02.21 11:09
krásné, klidné
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Kamil Mrva Architects