3 komentáře
to se mi zdá?
tomas Růžička
| 17.10.11 10:57
nebo jsou v přizemí ve dvoře plastová okna?
ano, to se vám zdá
Klára Marková
| 17.10.11 04:07
Dobrý den, opravdu se vám to jen zdá. Okna ve všech podlažích jsou dřevěná. Možná vám mylnou představu dává plastové kování na francouzských oknech ve dvoře. Bylo nutno použít takové kování, jež by se dalo namontovat do velmi subtilního okenního rámu, respektujícího šíři původních oken a jež by zároveň umožňovalo zamykání francouzských oken ze dvora. Toto kování bylo bohužel vybráno investorem z finančních důvodů, dle navrhovaného řešení truhlářem a navíc bez konzultace s architektem.
"puvodni" zabradli okolo schodu
Matej
| 15.01.19 01:24
Zdravím, docela pěkné, jen zachování zábradlí původních bezcenných schodů by byla možná zajímavá vzpomínka na dobu zbudování schodiště a nudné galerijní skleněné zábradlí není nic moc, možná by to s tím původním i vypadalo lépe.
Kování všech nových dveří a kuchyňská linka bohužel docela kazí celkový dojem z prostor v porovnání s tím, jaká to asi byla úspora z celkového rozsahu rekonstrukce, mohlo se pořídit za peníze ušetřené na skle
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od KC Architecture s.r.o.