Autor zahrady:Ing. Lucie Medková Ph.D.
Realizace:2015
Užitná plocha:154 m2
Zastavěná plocha:127 m2
Obestavěný prostor:678 m3


zpět na článek
4 komentáře
Pěkné
Jan Černý
| 19.01.20 11:38
Dům je velmi pěkný, použité materiály jsou kvalitní a i barevnost všech celků je sladěna. jediné dvě výtky, malá kuchyně a chybějící předsíň.
Takhle nějak
| 20.01.20 09:57
bych ten soudobý venkovský domek viděl. Škoda morálně zastaralých detailů (dřez za pětikilo a dýhované vnitřní dveře dávají interiéru na frak), případně nedomyšleností (otop mimo krb, navíc křižící cestu z kuchyně, kam není zpoza rohu od krbu vidět). Dispozičně nevidím problém, předsíň přítomna.
...
D.
| 20.01.20 11:22
Jedná se prakticky o dokonalý archetyp domu, kterého by v určitých obměnách měla být plná republika. Dispozice je takřka perfektní, je tu prostoru tak akorát, dostatek úložných prostor, minimum naschválů a zajímavé prvky v interiéru. Kuchyně je spíše malá, ale pro běžné použití by měla dostačovat, daní za konstrukci domu je nemožnost použít praktičtější uspořádání horních skříněk. Výtky jsou prakticky jen dvě - minimální dětské pokoje, které jsou opravdu mimořádně malé a asi počítají s dítětem, kterému stačí jen stůl na učení, postel a tablet/počítač/ mobil a opomenutí místa na televizi v obývacím pokoji. Pokud se jedná o individuální výstavbu a rodina by televizi vůbec nepoužívala, proč ne, televizor ale v obývacím pokoji je a umístění je esteticky i prakticky značně pochybné. Ještě si nejsem jistý umístěním dnes nepostradatelného krbu, který je umístěn poněkud stranou a ne zcela prakticky. Otázkou je, jestli vůbec bude používán. Znám spoustu lidí, kteří krb mají a použijí ho maximálně, když přijde návštěva, aby to dobře vypadalo(-:.
šedobetonová aranžéřina
Jaroslav Vondrák
| 20.01.20 07:49
Uvnitř zase ta šedobetonová aranžéřina.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Kontinual