Dům u trati

Rodinný dům v Českém Brodě

Dům u trati
Dodavatelé:Stavební servis A-Z, s.r.o.
Adresa: Sportovní 1531, Český Brod, Česká republika
Projekt:2014
Realizace:2016
zpět na článek
6 komentářů
Che, he!...
šakal
| 12.05.20 01:58
... Tak jsem se chtěl trochu porejpat v dispozici, jak je mým koníčkem, ale nakonec mi to přišlo zbytečný. Je to moc milá věc. A co taky potěšilo... že to není dřevostavba!
Jo, u obrázku č. 30 mě rozbolela hlava – tam bude boulí, šrámů a roztržených hlav! Ale třeba nejsou v té rodině takoví kolohnáti jako já (7:- ))
Přeci jen poznámka k dispozici
Paco28
| 14.05.20 09:53
Proč je sprcha na WC a nikoliv v koupelně, kde by také mohla být bez problémů situována? Je k tomu nějaký specifický důvod? Jen pro tu kuriozitu bych důvod chtěl znát. Jinak celkem OK.
Re:Přeci jen poznámka k dispozici
Milan808
| 14.05.20 01:02
Co takhle z důvodu přání investora? Lidé mají různé hygienické návyky. Někdo se třeba po použití latríny rád osprchuje. A jiný vidí třeba výhodu ve dvou oddělených prostorách určených k celotělové hygieně, takže se mohou koupat 2 lidé zároveň v různých místnostech.
Sprcha
eM
| 14.05.20 01:20
Ak som to pochopil správne, tak v kúpelni je vaňa, tým pádom funkčná kúpelňa. Sprcha je v inej miestnosti, takto sa môžu umývať dvaja naraz. Je to ako s WC v kúpelni. Ak ho niekto používa, tak väčšinou má celú kúpelňu pre seba.
Lanka ???
KB
| 14.05.20 02:49
Sprcha na wc nikoho nezabije, ale ty lanka na schodišti určitě ano. Vidím jak dítě padá z těch schodů a má ruku zařízlou v tý pavučině lanek... Nikomu nepřeji nic zlého, ale tohle je past.
RE: Che, he!.....
| 28.05.20 10:53
Ej ej, stejný pocit mě zachvátil taky, když jsem se ze zvědavosti podíval na obr.30. A to nejsem takový kolohnát, mám pouze 192cm
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Sodomka Sodomková Architekti