5 komentářů
noooo
rk
| 15.04.11 01:06
az na to vedenie VNsa mi to paci. je to zaujimavy pocin...kvitujem to,ze sa nerobili obrovske ploty a nerovnal sa pozemok do roviny,ale dom sa vclenil do krajiny... v kazdom dome je par zaujimavych veci. pozdava sa mi to.palec hore...
spýž
Matej Marada
| 15.04.11 01:53
nehledě na to, že se mi to celé zdá docela príma, tak spíž se (pokud se šeredně nepletu) píše s měkkým i
Perfektné
Matej Farkaš
| 15.04.11 08:07
Krása, jednoduchosť, skvelé použitie materiálov a príjemné včlenenie do krajiny. Mňam. Veľká inšpirácia!
spýž
takyarchitekt
| 23.04.11 09:36
Spravne cesky je to "špajz"!
Happy Easter everyone!
Životní prostředí
Dr.Lusciniol
| 23.04.11 09:45
Jelikož na těchto stránkách se zpravidla pipláme ponejvíce v architektonických krásách či ošklivostech, širší obraz nám často unikne. V tomto případě, bez ohledu na jeho architektonické klady či zápory, z hlediska životního prostředí tak "proklatě blízko" vedení vysokého napětí bych nikdy (obzvláště s dětmi) nebydlel.

Šťastné velikonoce všem.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od LABOR13